Znalezione podróże:

Kilimandżaro z Piotrem Pustelnikiem

Kenia, Tanzania, Zanzibar 15 dni 6-10 osób 6650 USD lub 5850 USD

Podróż na Kilimandżaro z Piotrem Pustelnikiem to potężne wyzwanie i esencja Afryki zamknięta w 15-dniowym programie na miarę prawdziwej przygody. Czeka Cię zdobywanie najwyższego szczytu kontynentu w towarzystwie jednego z najwybitniejszych polskich himalaistów - Piotra Pustelnika. Nie zabraknie także spotkań z afrykańską kulturą i przyrodą. Zapraszamy do Tanzanii!

szczegółowy program

Tanzania Northern Highlands

Tanzania, Zanzibar 13 dni 6-10 osób 3800 USD

Safari njema! (w suahili: “szczęśliwej podróży”) - słyszą podróżnicy wyruszający na wyprawę. Tanzania Northern Highlands to w istocie szczęśliwa podróż, pełna bliskich kontaktów z nieokiełznaną afrykańską przyrodą i wzbogacona o ujmującą elegancję komfortowych miejsc noclegowych oraz spotkania z grupami etnicznymi żyjącymi z dala od cywilizacji. Zwieńczeniem eksploracji Tanzanii jest odpoczynek na śnieżnobiałych plażach skąpanego w wiecznym słońcu Zanzibaru. Jeśli dotychczas podróż do Afryki była dla Ciebie tylko marzeniem, najwyższy czas je spełnić!

szczegółowy program

Marzyłem o Afryce

Kenia, Tanzania 13 dni 6-10 osób 4850 USD

Spójrz na Afrykę okiem odkrywcy… Co widzisz? Ludy, które swoją siłę czerpią z życia w tradycyjnej harmonii z naturą, piaszczystą plażę nad oceanem, którego błękit stapia się z kolorem nieba, rozległą sawannę ciągnącą się po horyzont. Świat, w którym człowiek rywalizuje ze zwierzętami o prymat w otaczającej rzeczywistości… Odkryj go i spełnij marzenia o romantycznej Afryce z Twoich marzeń!

szczegółowy program

Tanzania Essence

Tanzania, Zanzibar 13 dni 6-10 osób 7700 USD

Co stanowi esencję afrykańskiej przygody? Po pierwsze - safari w magicznej scenerii olbrzymich rezerwatów, po drugie - spotkanie z lokalną kulturą, po trzecie - ekskluzywny wypoczynek na słonecznej plaży. Te trzy składniki idealnej podróży połączyliśmy w 13-dniowym programie na miarę Twoich marzeń!

szczegółowy program

Tanzania Beauty

Tanzania, Zanzibar 14 dni 6-10 osób 5950 USD

Podróż, która ukaże Ci największe sekrety Tanzanii. Parki w południowej części kraju są dzikie i nieokiełznane, pełne muzyki buszu, ryku lwów i dziewiczej przyrody. Jeśli pragniesz poczuć wyjątkową atmosferę afrykańskiej sawanny, zobaczyć z bliska polujące drapieżniki lub podziwiać majestatycznie wędrujące stada słoni bez towarzystwa tysięcy turystów, “Tanzania Beauty” to podróż dla Ciebie!

szczegółowy program

Wielka Migracja Serengeti

Kenia, Tanzania, Zanzibar 11 dni 6-10 osób 5300 USD

Obejrzyj wyjątkowy spektakl, w którym główną rolę grają tysiące dzikich zwierząt, a reżyserem jest sama Natura. Wielka Migracja swoim rozmachem zachwyci każdego miłośnika pięknych fotografii i nieskalanej cywilizacją przyrody. A gdy teatralne widowisko Natury dobiegnie końca, czeka Cię komfortowy wypoczynek na słonecznym Zanzibarze!

szczegółowy program

Wielka Migracja Masai Mara

Kenia 11 dni 6-10 osób 4700 USD

Wielką migrację często nazywa się spektaklem natury. Rozmach zjawiska jest potężny - biorą w nim udział antylopy gnu, zebry, gazele Thomsona i wiele innych kopytnych ściganych przez poszukujące łatwych zdobyczy drapieżniki. Bez cienia przesady można powiedzieć, że to dramatyczny spektakl miliona aktorów - największy i najwspanialszy na świecie!

szczegółowy program

Kilimandżaro - Machame Route

Kenia, Tanzania 12 dni 6-10 osób 5100 USD

Okiełznać dziką Afrykę można tylko zdobywając jej najwyższy szczyt. Trekking na Kilimanjaro to nie tylko zmagania z wysokością i trudnymi warunkami, ale przede wszystkim walka z własnymi słabościami… Czy masz w sobie wolę zwycięstwa?

szczegółowy program

Namibia Planeta Mars

Namibia, Botswana, Zimbabwe 18 dni 6-10 osób 5900 USD

Marsjańska czerwień to jedna z wielu barw, które będą towarzyszyć Ci podczas wyprawy Namibia Planeta Mars. Południowa część Afryki zachwyca krajobrazami pełnymi kolorów. To prawdziwy raj dla fotografów - nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu!

szczegółowy program

W poszukiwaniu zaginionej Arki

Etiopia 18 dni 6-10 osób 5550 USD

W 1981 r. amerykańskie kina podbił film o przygodach Indiany Jonesa - brawurowego podróżnika, poszukującego zaginionej Arki Przymierza. W Etiopii, gdzie kopia legendarnego artefaktu znajduje się w każdym kościele, poczujesz się jak bohater kinowego przeboju, odkrywający różnorodność tutejszej kultury i bogactwo przepojonej mistycyzmem historii.

szczegółowy program

Timkat - chrzciny Chrystusa

Etiopia 17 dni 6-10 osób 6750 USD

W styczniu, gdy w Polsce temperatury spadają do kilkunastu stopni poniżej zera, ulice pokryte są śniegiem, a świąteczna atmosfera jest już tylko wspomnieniem, w ciepłej i suchej Etiopii trwają przygotowania do najważniejszego religijnego święta Timkat. Początek roku to Twoja szansa na przeniesienie się w tajemny świat etiopskiego chrześcijaństwa oraz dotarcie do Danakilu - najgorętszego miejsca na Ziemi.

szczegółowy program

Vanilla Sun

Uganda 18 dni 6-10 osób 6750 USD

Wyprawa do Ugandy zachwyca oczy pięknymi krajobrazami i pobudza węch zapachem kawy, herbaty i wanilii. Zabierzemy Cię w podróż pełną przyjemnych doznań zakończonych dawką adrenaliny na rwącym nurcie Nilu Białego.

szczegółowy program

W cieniu Rwenzori

Uganda 17 dni 6-10 osób 6650 USD

Ekscytująca wyprawa, która w swoim programie łączy cztery największe pasje podróżnicze: safari na pełnej zwierząt sawannie, zdobywanie górskich szczytów, emocjonującą wizytę w dżungli oraz wodne szaleństwo na Nilu Białym. Czeka Cię podróż pełna adrenaliny!

szczegółowy program

W rytmie Afryki

Senegal, Gambia 13 dni 6-10 osób 4900 USD

Niektórzy, chcąc poczuć rytm i ducha Afryki, słuchają płyt Boba Marleya. Są jednak jeszcze lepsze sposoby, dzięki którym poznasz wyjątkową atmosferę kontynentu. Jednym z nich jest podróż do zachodniej Afryki - do krajów piaszczystych plaż, żywiołowej muzyki i pięknej, kolonialnej architektury.

szczegółowy program

W przedsionku Raju

Republika Południowej Afryki, Mozambik 17 dni 6-10 osób 6800 USD

Położone z dala od masowej turystyki szlaki prowadzą do południowo-wschodniej części Afryki. Tu, przy otulonych promieniami słońca plażach, odkryjesz bogactwo wodnego świata i poznasz życzliwych mieszkańców Mozambiku, a w stolicy kraju - Maputo przetańczysz całą noc w klubach pulsujących w rytmie afrykańskiej muzyki. Witamy w przedsionku Raju!

szczegółowy program

Kontrasty Afryki

Malawi, Zambia 16 dni 6-10 osób 7750 USD

Kontrasty Afryki to wyprawa dla miłośników przyrody. W jednym programie połączyliśmy głęboką zieleń lasów z dynamicznym błękitem jezior i rzek. Zielony uspokaja, niebieski pobudza fantazję - dwie barwy splecione w harmonii, której doświadczysz tylko w Zambii i Malawi...

szczegółowy program

Bezdroża Afryki

Kenia, Tanzania 17 dni 6-10 osób 6050 USD

Podróż dla miłośników przygody, pragnących poczuć klimat miejsc odludnych, dzikich i niedostępnych oraz zasmakować w kolonialnej atmosferze i historii Czarnego Lądu. Połączenie trekkingu, eksploracji oraz eleganckich lodgy i lokalnych atrakcji pozwoli Ci zebrać niecodzienne wrażenia z najbardziej charakterystycznych rejonów Afryki Środkowo-Wschodniej.

szczegółowy program

W stronę Marrakeszu

Maroko 11 dni 6-10 osób 2750 USD

Zapraszamy do Maroka, na wyprawę do jednego z najciekawszych krajów Maghrebu, w którym kultura arabska miesza się z tradycjami berberyjskimi, wpływami portugalskimi, hiszpańskimi oraz francuskimi!

szczegółowy program

W stronę wschodzącego słońca

Japonia 15 dni 6-10 osób 5950 USD

Poprzez kulturę masową oraz rozwijający się w zawrotnym tempie postęp technologiczny Japonia stała się marzeniem wielu podróżników. Choć wydaje nam się, że wiemy o tym kraju całkiem sporo, to wciąż pozostaje on enigmatycznym światem, z którego docierają do nas pojedyncze elementy, takie jak: sumo, aikido, anime, geisze, sushi, origami, hanami… są to puzzle, z których możemy się starać ułożyć większą układankę. Jednakże, aby odkryć i choć po trosze zrozumieć Kraj Kwitnącej Wiśni, trzeba po prostu go odwiedzić.

szczegółowy program

Cuba Libre

Kuba 14 dni 6-10 osób 3800 USD

Najlepsze na świecie cygara, rum Havana Club, amerykańskie krążowniki szos, Fidel Castro i Che Guevara… z tym głównie kojarzy się gorąca atmosfera Kuby. Pikanterii tej mieszance dodaje rytm salsy słyszany na każdym rogu ulicy, który sprawia że serce bije szybciej a ciało aż rwie się to tańca…

szczegółowy program

Ludzie drzew

Papua 18 dni 6-10 osób 6900 USD

Ludzie Drzew to jeden z najciekawszych, programów możliwych do zrealizowania na terenie Papui Zachodniej, czyli dawnej Irian Jaya. Jest to jedyna w swoim rodzaju podróż dla miłośników prawdziwej przygody, którzy marzą o miejscach dzikich i niedostępnych. Ta fascynująca wyprawa eksploracyjna nastawiona jest na kontakt z plemionami, które na co dzień pozostają w niemal całkowitej izolacji od świata zewnętrznego. Wyprawa do świata kanibali, tajemniczych wojowników i zagubionych w dżungli wiosek. Nawet dla doświadczonych podróżników Ludzie Drzew to po prostu niezapomniana wyprawa życia!

szczegółowy program

Wyspa Lemurów

Madagaskar 18 dni 6-10 osób 5950 USD

Madagaskar pod względem bioróżnorodności i endemiczności fauny i flory jest jednym z najciekawszych miejsc na Ziemi. Podczas wyprawy na Wyspę Lemurów będzie można nie tylko zobaczyć z bliska większość gatunków tych fascynujących małpiatek ale także wiele gatunków ptaków i niezwykle kolorowych żab oraz kameleonów.

szczegółowy program

Piaski Jordanii

Jordania 11 dni 6-10 osób 4550 USD

Piaski Jordanii to wyprawa do znanych oraz zupełnie nieznanych miejsc perły Bliskiego Wschodu. Jordania jest prawdziwym rajem dla miłośników historii i archeologii oraz tych, których zachwyca piękno dzikiej natury i wspaniałość krajobrazów.

szczegółowy program

Poranek Świata

Indonezja 20 dni 6-10 osób 6950 USD

Indonezja to kraj położony na ponad 17 tysiącach wysp, a każda z nich jest unikatowa i niepowtarzalna. Niewiele wypraw może zaoferować taką różnorodność jak ta. Pływanie z delfinami, zaglądanie do wnętrza Ziemi, zachwycające wschody i zachody słońca, legendarne świątynie Prambanan i Borobudur, spotkania z dziką przyrodą a w szczególności smokami z Komodo, spacery po bajecznie zielonych tarasach ryżowych, udział w prawdziwej balijskiej ceremonii i wreszcie kontakt z niezwykłą kulturą ludów zamieszkujących Sulawesii. A do tego trekkingi, spacery, snorkelling oraz relaks i wypoczynek na rajskich plażach… czegóż można chcieć więcej od urlopu?

szczegółowy program

Kenya Light

Kenia 9 dni 10-12 osób 2990 USD

KENYA LIGHT” - propozycja wyjazdu do Kenii powstała z myślą o tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na długi urlop ale chcą wykorzystać go intensywnie i poznać wiele odcieni Czarnej Afryki. Zapraszamy na program, który będzie idealnym połączeniem aktywnego safari w pięknych parkach narodowych i rezerwatach, możliwości obcowania z wciąż tradycyjnie żyjącym plemieniem Masajów, jak i błogiego wypoczynku nad Oceanem Indyjskim.

szczegółowy program

Mongolska Opowieść

Mongolia 12 dni 5-10 osób 4150 USD

Podróż ukazująca prawdziwe oblicze Mongolii i jej mieszkańców, pozwalająca zbliżyć się do ludzi oraz dająca czas na znalezienie doskonałego kadru i poznania historii stojących za nim. Wyprawa została skrojona specjalnie dla ludzi kochających dziką przygodę, bezdroża , przestrzeń, orient oraz fotografię.

szczegółowy program

Śladami Inków

Peru 14 dni 6-10 osób 6150 USD

Peru - mityczne El Dorado, kraina złota i bogactwa już od ponad 500 lat rozpala wyobraźnię podróżników i odkrywców. Zapraszamy na niezapomnianą andyjską wyprawę, która przeniesie nas we wspaniały świat cywilizacji Inków.

szczegółowy program

Barwny Radżastan, Tygrysy i Goa !

Indie 15 dni 6-10 osób 3850 USD

Indie to wspaniały, barwny kraj, pełen kontrastów, tajemnic i zagadek. Zapraszamy w świat egzotycznej przyrody, imponujących zabytków, zapachu jaśminu i aromatycznej indyjskiej kuchni!

szczegółowy program

Namib Desert Adventure

Namibia 9 dni 8-12 osób 2990 USD

Zapraszamy do Namibii, kraju tak surrealistycznego, jak dzieła Salvadora Dali, do królestwa pustyń w ich najbardziej spektakularnym wydaniu!

szczegółowy program

Pierścień Ognia

Indonezja 12 dni 8-10 osób 4450 USD

Zapraszamy do Indonezji na wyprawę do znanych i zupełnie nieznanych miejsc, pozwalającą odkryć różnorodność przyrodniczą oraz kulturę tego pięknego archipelagu!

szczegółowy program

Przystanek Alaska

Alaska 9 dni 6-10 osób 4700 USD

Zapraszamy na Alaskę, na niesamowitą wyprawę z Africaline ukazującą dziewiczą przyrodę oraz malownicze krajobrazy alaskańskiej krainy!

szczegółowy program

Tropikalna Salsa

Kolumbia 15 dni 6-10 osób 4800 USD

Zapraszamy na wyprawę do Kolumbii - wciąż mało znanego i nieodkrytego, lecz bardzo intrygującego kraju Ameryki Południowej."Tropikalna Salsa" to program, który zachwyca wieloma kontrastami, barwami i smakami... Zachęcamy do odkrycia tego wyjątkowego karaibskiego zakątka!

szczegółowy program

Wielkie Zimbabwe

Zimbabwe 14 dni 6-10 osób 5250 USD

Wspaniała wyprawa w głąb Afryki, prezentująca jej nieco mniej znane oblicze. Zapraszamy do kraju niezwykle zróżnicowanego, w którym można cieszyć się widokiem zapierających dech w piersiach gór, widnych lasów tropikalnych czy akacjowaych sawann. Zapraszymy do kraju, w którym można podziwiać jeden z cudów świata i budowle sprzed wielu wieków! Zapraszamy na wyprawę do Wielkiego Zimbabwe!

szczegółowy program

W królestwie zwierząt

Zambia 14 dni 6-10 osób 4450 USD

Zapraszamy na wyprawę do Zambii - kraju określanego mianem "serca Afryki". Zabierzemy Cię w świat bujnej przyrody, bogactwa zwierząt i Parków Narodowych, uznawanych za najpiękniejsze w Afryce. Różne formy safari pozwolą niemal namacalnie poczuć bliskość natury. Afrykańska przygoda czeka!  

szczegółowy program

Turkusowe Serce Afryki

Malawi 13 dni 6-10 osób 5100 USD

Bezkresne przestrzenie bujnej zieleni, szklana tafla krystalicznego jeziora, górskie szczyty zderzające się z masywem białych chmur, podwodny świat błękitu ozdobiony wielobarwnością zamieszkujących go stworzeń... Jeśli tak wyobrażasz sobie idealne miejsce Twojego wypoczynku, musisz odwiedzić Malawi!

szczegółowy program

Bardzo Dziki Zachód

USA 16 dni 6-10 osób 3850 USD

Amerykański Dziki Zachód to nie tylko westerny i wspomnienia burzliwych czasów jego podboju. Przede wszystkim to jedne z najpiękniejszych krajobrazów świata i niespotykane nigdzie indziej nagromadzenie parków narodowych oraz wszelkiego rodzaju „naj”.

szczegółowy program

© 2016 Africaline.