Afryka - krajobrazy

W poszukiwaniu zaginionej Arki

W poszukiwaniu zaginionej Arki

Etiopia 18 dni 6-10 osób 5550 USD

W 1981 r. amerykańskie kina podbił film o przygodach Indiany Jonesa - brawurowego podróżnika, poszukującego zaginionej Arki Przymierza. W Etiopii, gdzie kopia legendarnego artefaktu znajduje się w każdym kościele, poczujesz się jak bohater kinowego przeboju, odkrywający różnorodność tutejszej kultury i bogactwo przepojonej mistycyzmem historii.

szczegółowy program

Namibia Planeta Mars

Namibia Planeta Mars

Namibia, Botswana, Zimbabwe 18 dni 6-10 osób 5900 USD

Marsjańska czerwień to jedna z wielu barw, które będą towarzyszyć Ci podczas wyprawy Namibia Planeta Mars. Południowa część Afryki zachwyca krajobrazami pełnymi kolorów. To prawdziwy raj dla fotografów - nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu!

szczegółowy program

Kontrasty Afryki

Kontrasty Afryki

Malawi, Zambia 16 dni 6-10 osób 7750 USD

Kontrasty Afryki to wyprawa dla miłośników przyrody. W jednym programie połączyliśmy głęboką zieleń lasów z dynamicznym błękitem jezior i rzek. Zielony uspokaja, niebieski pobudza fantazję - dwie barwy splecione w harmonii, której doświadczysz tylko w Zambii i Malawi...

szczegółowy program

Bezdroża Afryki

Bezdroża Afryki

Kenia, Tanzania 17 dni 6-10 osób 6050 USD

Podróż dla miłośników przygody, pragnących poczuć klimat miejsc odludnych, dzikich i niedostępnych oraz zasmakować w kolonialnej atmosferze i historii Czarnego Lądu. Połączenie trekkingu, eksploracji oraz eleganckich lodgy i lokalnych atrakcji pozwoli Ci zebrać niecodzienne wrażenia z najbardziej charakterystycznych rejonów Afryki Środkowo-Wschodniej.

szczegółowy program

Kilimandżaro - Machame Route

Kilimandżaro - Machame Route

Kenia, Tanzania 12 dni 6-10 osób 5100 USD

Okiełznać dziką Afrykę można tylko zdobywając jej najwyższy szczyt. Trekking na Kilimanjaro to nie tylko zmagania z wysokością i trudnymi warunkami, ale przede wszystkim walka z własnymi słabościami… Czy masz w sobie wolę zwycięstwa?

szczegółowy program

© 2016 Africaline.