Afryka - polecamy

Wielka Migracja Serengeti

Wielka Migracja Serengeti

Kenia, Tanzania, Zanzibar 11 dni 6-10 osób 5300 USD

Obejrzyj wyjątkowy spektakl, w którym główną rolę grają tysiące dzikich zwierząt, a reżyserem jest sama Natura. Wielka Migracja swoim rozmachem zachwyci każdego miłośnika pięknych fotografii i nieskalanej cywilizacją przyrody. A gdy teatralne widowisko Natury dobiegnie końca, czeka Cię komfortowy wypoczynek na słonecznym Zanzibarze!

szczegółowy program

Kilimandżaro - Machame Route

Kilimandżaro - Machame Route

Kenia, Tanzania 12 dni 6-10 osób 5100 USD

Okiełznać dziką Afrykę można tylko zdobywając jej najwyższy szczyt. Trekking na Kilimanjaro to nie tylko zmagania z wysokością i trudnymi warunkami, ale przede wszystkim walka z własnymi słabościami… Czy masz w sobie wolę zwycięstwa?

szczegółowy program

Namibia Planeta Mars

Namibia Planeta Mars

Namibia, Botswana, Zimbabwe 18 dni 6-10 osób 5900 USD

Marsjańska czerwień to jedna z wielu barw, które będą towarzyszyć Ci podczas wyprawy Namibia Planeta Mars. Południowa część Afryki zachwyca krajobrazami pełnymi kolorów. To prawdziwy raj dla fotografów - nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu!

szczegółowy program

Timkat - chrzciny Chrystusa

Timkat - chrzciny Chrystusa

Etiopia 17 dni 6-10 osób 6750 USD

W styczniu, gdy w Polsce temperatury spadają do kilkunastu stopni poniżej zera, ulice pokryte są śniegiem, a świąteczna atmosfera jest już tylko wspomnieniem, w ciepłej i suchej Etiopii trwają przygotowania do najważniejszego religijnego święta Timkat. Początek roku to Twoja szansa na przeniesienie się w tajemny świat etiopskiego chrześcijaństwa oraz dotarcie do Danakilu - najgorętszego miejsca na Ziemi.

szczegółowy program

W przedsionku Raju

W przedsionku Raju

Republika Południowej Afryki, Mozambik 17 dni 6-10 osób 6800 USD

Położone z dala od masowej turystyki szlaki prowadzą do południowo-wschodniej części Afryki. Tu, przy otulonych promieniami słońca plażach, odkryjesz bogactwo wodnego świata i poznasz życzliwych mieszkańców Mozambiku, a w stolicy kraju - Maputo przetańczysz całą noc w klubach pulsujących w rytmie afrykańskiej muzyki. Witamy w przedsionku Raju!

szczegółowy program

© 2016 Africaline.