Afryka - relaks

W przedsionku Raju

W przedsionku Raju

Republika Południowej Afryki, Mozambik 17 dni 6-10 osób 6800 USD

Położone z dala od masowej turystyki szlaki prowadzą do południowo-wschodniej części Afryki. Tu, przy otulonych promieniami słońca plażach, odkryjesz bogactwo wodnego świata i poznasz życzliwych mieszkańców Mozambiku, a w stolicy kraju - Maputo przetańczysz całą noc w klubach pulsujących w rytmie afrykańskiej muzyki. Witamy w przedsionku Raju!

szczegółowy program

Wielka Migracja Serengeti

Wielka Migracja Serengeti

Kenia, Tanzania, Zanzibar 11 dni 6-10 osób 5300 USD

Obejrzyj wyjątkowy spektakl, w którym główną rolę grają tysiące dzikich zwierząt, a reżyserem jest sama Natura. Wielka Migracja swoim rozmachem zachwyci każdego miłośnika pięknych fotografii i nieskalanej cywilizacją przyrody. A gdy teatralne widowisko Natury dobiegnie końca, czeka Cię komfortowy wypoczynek na słonecznym Zanzibarze!

szczegółowy program

Kontrasty Afryki

Kontrasty Afryki

Malawi, Zambia 16 dni 6-10 osób 7750 USD

Kontrasty Afryki to wyprawa dla miłośników przyrody. W jednym programie połączyliśmy głęboką zieleń lasów z dynamicznym błękitem jezior i rzek. Zielony uspokaja, niebieski pobudza fantazję - dwie barwy splecione w harmonii, której doświadczysz tylko w Zambii i Malawi...

szczegółowy program

W poszukiwaniu zaginionej Arki

W poszukiwaniu zaginionej Arki

Etiopia 18 dni 6-10 osób 5550 USD

W 1981 r. amerykańskie kina podbił film o przygodach Indiany Jonesa - brawurowego podróżnika, poszukującego zaginionej Arki Przymierza. W Etiopii, gdzie kopia legendarnego artefaktu znajduje się w każdym kościele, poczujesz się jak bohater kinowego przeboju, odkrywający różnorodność tutejszej kultury i bogactwo przepojonej mistycyzmem historii.

szczegółowy program

Timkat - chrzciny Chrystusa

Timkat - chrzciny Chrystusa

Etiopia 17 dni 6-10 osób 6750 USD

W styczniu, gdy w Polsce temperatury spadają do kilkunastu stopni poniżej zera, ulice pokryte są śniegiem, a świąteczna atmosfera jest już tylko wspomnieniem, w ciepłej i suchej Etiopii trwają przygotowania do najważniejszego religijnego święta Timkat. Początek roku to Twoja szansa na przeniesienie się w tajemny świat etiopskiego chrześcijaństwa oraz dotarcie do Danakilu - najgorętszego miejsca na Ziemi.

szczegółowy program

© 2016 Africaline.