Afryka - rodzinnie

Wielka Migracja Serengeti

Wielka Migracja Serengeti

Kenia, Tanzania, Zanzibar 11 dni 6-10 osób 5300 USD

Obejrzyj wyjątkowy spektakl, w którym główną rolę grają tysiące dzikich zwierząt, a reżyserem jest sama Natura. Wielka Migracja swoim rozmachem zachwyci każdego miłośnika pięknych fotografii i nieskalanej cywilizacją przyrody. A gdy teatralne widowisko Natury dobiegnie końca, czeka Cię komfortowy wypoczynek na słonecznym Zanzibarze!

szczegółowy program

Kontrasty Afryki

Kontrasty Afryki

Malawi, Zambia 16 dni 6-10 osób 7750 USD

Kontrasty Afryki to wyprawa dla miłośników przyrody. W jednym programie połączyliśmy głęboką zieleń lasów z dynamicznym błękitem jezior i rzek. Zielony uspokaja, niebieski pobudza fantazję - dwie barwy splecione w harmonii, której doświadczysz tylko w Zambii i Malawi...

szczegółowy program

W przedsionku Raju

W przedsionku Raju

Republika Południowej Afryki, Mozambik 17 dni 6-10 osób 6800 USD

Położone z dala od masowej turystyki szlaki prowadzą do południowo-wschodniej części Afryki. Tu, przy otulonych promieniami słońca plażach, odkryjesz bogactwo wodnego świata i poznasz życzliwych mieszkańców Mozambiku, a w stolicy kraju - Maputo przetańczysz całą noc w klubach pulsujących w rytmie afrykańskiej muzyki. Witamy w przedsionku Raju!

szczegółowy program

W królestwie zwierząt

W królestwie zwierząt

Zambia 14 dni 6-10 osób 4450 USD

Zapraszamy na wyprawę do Zambii - kraju określanego mianem "serca Afryki". Zabierzemy Cię w świat bujnej przyrody, bogactwa zwierząt i Parków Narodowych, uznawanych za najpiękniejsze w Afryce. Różne formy safari pozwolą niemal namacalnie poczuć bliskość natury. Afrykańska przygoda czeka!  

szczegółowy program

Marzyłem o Afryce

Marzyłem o Afryce

Kenia, Tanzania 13 dni 6-10 osób 4850 USD

Spójrz na Afrykę okiem odkrywcy… Co widzisz? Ludy, które swoją siłę czerpią z życia w tradycyjnej harmonii z naturą, piaszczystą plażę nad oceanem, którego błękit stapia się z kolorem nieba, rozległą sawannę ciągnącą się po horyzont. Świat, w którym człowiek rywalizuje ze zwierzętami o prymat w otaczającej rzeczywistości… Odkryj go i spełnij marzenia o romantycznej Afryce z Twoich marzeń!

szczegółowy program

© 2016 Africaline.