Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Mark Twain

Ekspert w podróżach szytych na miarę na 7-miu kontynentach

Najwyższy czas przekonać, się że z Africaline dotrzesz wszędzie. Nasza miłość do podróżowania zaczęła się w Afryce, ale z pewnością na niej się nie kończy!

Każdego roku organizujemy podróże do najróżniejszych zakątków świata. Nasi Goście dotarli do 130 krajów na 7 kontynentach. Realizowaliśmy najbardziej skomplikowane pomysły, zaspokoiliśmy wyszukane oczekiwania i potrzeby. Doskonale wiemy jak obsłużyć najbardziej wymagającego Klienta tak aby był naprawdę zadowolony. Zrealizowaliśmy setki wyjazdów szytych na miarę dla nowożeńców, rodzin, grup przyjaciół, zorganizowaliśmy ślub nad kenijskim Jeziorem Turkana, huczne urodziny w Edynburgu, męskie wyprawy survivalowe w Mongolii, czy romantyczne rocznice ślubu na najpiękniejszych plażach świata.Nasz liczny zespół ekspertów służy radą i pomocą.

  • Zadzwoń lub napisz do nas.
  • Opowiedz nam o swoich planach i marzeniach.
  • Przygotujemy ofertę w 100% odpowiadającą Twoim potrzebom.
  • Otrzymasz umowę, która jasno określa nasze zobowiązania i oferowane świadczenia.
  • Zapewnimy Ci wszelkie niezbędne świadczenia jak: bilety lotnicze, transfery, przewodników lokalnych, bilety wstępów, informacje praktyczne, wszystkie niezbędne numery kontaktowe, polisę ubezpieczeniową.
  • Realizujesz swoją wymarzoną podróż!Zadzwoń, napisz do nas lub zostaw dane kontaktowe -
z przyjemnością zaplanujemy razem z Tobą podróż na miarę Twoich marzeń.

+48 22 621 56 69

Info @africaline.pl

© 2016 Africaline.