To istny ocean, osobna planeta, różnorodny, przebogaty kosmos. Tylko w wielkim uproszczeniu, dla wygody, mówimy - Afryka.
Ryszard Kapuściński

Prawdziwej Afryki nie zobaczysz na filmach i zdjęciach.

Obiektyw nie uchwyci tego, co w niej najcenniejsze: dreszczu ekscytacji podczas spotkania z lwem, euforii po zdobyciu Kilimandżaro, spokoju i relaksu w cieniu palm nad błękitnym oceanem. Nie odda fascynacji towarzyszącej kontaktowi z kulturą, której korzenie sięgają pierwszych
lat obecności człowieka na Ziemi. Nie opisze refleksji po spotkaniach ze zwykłymi mieszkańcami kontynentu, których cieszy tak wiele, choć mają tak mało.

Afryka to 30 milionów kilometrów kwadratowych emocji.
To kontynent pełen widoków, które zapierają dech w piersiach i krajobrazów czarujących swoją harmonią. Miejsce, gdzie codzienne problemy i zmartwienia przywiezione z Europy zatapiają się w piaskach pustyni albo giną w bujnym krajobrazie sawanny. Tutaj pojęcie czasu jest względne, a życie toczy się w rytmie wyznaczonym przez naturę.

Prawdziwą, niedostępną dla masowej turystyki Afrykę poznaję od dwudziestu pięciu lat. Africaline to mój sposób na dzielenie się nią z ludźmi, którzy od podróży oczekują osobistych przeżyć, autentycznych emocji i najwyżego standardu obsługi.

Przygoda życia czeka na Ciebie. Aby ją rozpocząć, skorzystaj z naszej mapy i katalogu podróży Africaline.

Zapraszam,

© 2016 Africaline.